Testeři otestovali jedinečný pánský zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert. Jaké je jejich hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotili
5
5x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 2. 8. 2021
do 15. 8. 2021

Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert   

Pánský zastřihovač Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert je technologicky vyspělé, víceúčelové a profesionální řešení pro dokonalý styl a naprostou kontrolu i u těch nejhustších vousů. Objevte jedinečný pánský zastřihovač vousů! Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert vám pomůže dosáhnout dokonalého stylu a naprosté kontroly nad vaším vzhledem, od hladkého oholení po středně dlouhé vousy.    

100% nerezové čepele s titanovým povrchem nemusíte nikdy vyměňovat, pro dlouhotrvající ostrost a dokonalé zastřižení jedním tahem - i u hustých vousů.

Tento zastřihovač na úpravu vousů je vybaven technologicky vyspělými funkcemi, na které se můžete za každých okolností spolehnout. 

Nejdůležitější parametry

 • Zastřihovač na vousy a na tělo 14v1
 • Břity z nerezové oceli s titanovým povrchem
 • Samoostřící čepele - vydrží ostré několik let
 • Výkonný motor: až 8000 otáček/min.
 • Délka střihu od 0 mm do 17 mm
 • Počet nastavení střihu: 18
 • 5 hřebenových nástavců
 • Zastřihování a holení oběma směry
 • Omyvatelné nástavce
 • Voděodolný: určený i pro holení ve sprše
 • Rychlé nabití (doba nabíjení 90 min.)
 • LED indikátor nabíjení
 • Až 120 min. provozu na jedno nabití

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
6
avatar
Ingrid
Zastřihovač vousů mě mile překvapil svou variabilitou. Je skvělý jak na tvarování vousů do požadovaného tvaru, zastřihávání delších vousů i hladké oholení. Dá se použít i na zastřihávání vlasů. Je lehký a přitom velmi výkonný. Skvělý tvar dobře sedí v ruce. Baterie vydrží velmi dlouho. Jsem ráda, že jsme investovali do tohoto kvalitního výrobku.
klad lehký
klad dobře sedí v ruce
klad dlouhá výdrž baterie
klad variabilní na vousy i vlasy
klad nic
příloha příloha příloha
avatar
Michal
Zastřihovač Rowenta splnil má očekávání. Disponuje několika nástavci vhodnými na pro holení tváře i těla, které poskytují dostatečnou variabilitu délky střihu. Velmi mi vyhovuje indikátor stavu bateriey, který na mém předešlém zastřihovači chyběl a často se strojek vybil v průbéhu holení. Jako jediné negativum vnímám kvalitu plastového nástavce pro 2-5mm holení. Obávám se, že mi spadne a praskne. Snad bude k dispozici k zakoupení náhradní.
klad Počet nástavců
klad Vděodolnost
klad Neřeže
klad Indikátor stavu baterie
klad Variabilita délky střihu
klad Adekvátní cena
klad Nižší kvalita plastového nástavce
klad pro hladké oholení preferuji stále žiletku
příloha
avatar
Radek
Velice kvalitní, z kraje jsem měl obavy, protože nyní používám strojek Philips. Skvělé je množství náhradních nástavců, dá se použít nejen na vousy, ale i na úpravu hrudi a holení je opravdu snadné a bez krakání. Zároveň je skvělá výdrž baterie i ukazatel stavu baterie, takže alespoň člověk ví, zda je třeba nabít. prozatím jsem zkoušel 5x a baterie stále na 70%.
klad výdrž baterie
klad množství nástavců
klad cestovní pouzdro
klad vodotěsný
klad možná cestovní pouzdro by mohlo být menší
avatar
Vladimír
Na tomto zastřihovači vousů nejvíce oceňuji tichý chod a praktický box na uschování. Výhodou je to, že se čepele nemusí vyměňovat. To, jestli vydrží opravdu tak dlouho, zjistím po delší době. Vyzkoušel jsem různé druhy nástavců a nejvíce využiji ten pro středně dlouhé vousy. Jako další plus vidím možnost zastřihovač oplachovat pod tekoucí vodou nebo používat ve vaně.
klad tichý chod
klad možnost výměny nástavců
klad nabíjení pomocí USB kabelu
klad cestovní pouzdro
klad nástavec šel těžce sundat
avatar
Veronika
Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Ultimate Expert má můj přítel a je zněj nadšený , nemůže si ho vynachválit , je na celé tělo , můžeme každému doporučit , je svělý jak za mokrá tak i za sucha , pěkně padne do ruky, snadná údržba . Není co vytknout .
klad Ano
klad Skvěle holí
klad Skvěle stříhá
klad Není co vytknout
avatar
Jiří
Super strojek na holení už mi nebavilo se holit holitkama a tahle mašinka je super...zvládne jak pár denní strniště tak i pořádně dlouhé vousy. Skvělá je i výdrž baterie a ukazatel stavu nabití. Součástí balení spousta nástavců na tvarování líbí se mi možnost se holit bez břitů
klad Mokré holení
klad Výdrž baterie
klad SSpousta nástavců
klad Nic