Pořiďte si zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp 3v1 s exkluzivní 40% slevou! Holí, zastřihuje a tvaruje bez nutnosti výměny břitů

image
otestováno
Počet recenzí
4
jak jste hodnotili
5
4x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 2. 8. 2021
do 15. 8. 2021

Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp TN6000F5 3v1   

Dopřejte si mimořádně efektivní a přesné holení* jediným tahem. Tento všestranný a voděodolný přístroj Rowenta Forever Sharp 3v1 pro zastřihování, tvarování a holení má samoostřící čepele ze 100% nerezové oceli, které není třeba měnit. Zastřihuje, tvaruje a holí bez nutnosti výměny břitů. Výdrž na jedno nabití až 120 minut. Mezi jeho dovednosti patří nejen zastřihování, ale také holení* a vytváření precizních kontur. Ať už dáváte přednost upravenému strništi či středně dlouhým vousům, s tímto zastřihovačem budete vypadat skvěle. 

Nejdůležitější parametry

  • Ultra kvalitní samoostřící břity
  • Zastřihuje, holí i tvaruje
  • Exkluzivní výdrž baterie
  • 5 hřebenových nástavců
  • Vytvoří precizní kontury
  • 100% voděodolnost
  • Zastřihování a holení oběma směry

*Neholí tak hladce jako klasický holicí strojek, takže nehrozí podráždění kůže.

Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
4
avatar
Kristýna
Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp 3 v 1 jsem vybrala pro svého muže , protože má středně dlouhé vousy a do práce je musí mít vždy upravené. Líbilo se nám , že se nemusí vyměňovat břity a má samoostřící čepele. Skvělé je , že je voděodolný , takže nemusíte holit pouze na sucho. Muž s ním byl naprosto spokojený , dobře se drží je lehký a holení s ním jde jako po másle.
klad Vzhled
klad Tvar
klad Samoostřící čepele
klad Voděodolnost
klad Rychlé nabíjení
klad Usb
klad Přesné tvarování
klad 3 hřebenové nástavce
klad Není nutná výměna čepele
klad Nenašla jsem nic co by se mi nelíbilo
příloha příloha
avatar
Milan
Tento holicí strojek funguje naprosto na jedničku. Ostříhá, oholí, tvaruje, ale i zastřihuje. Perfektně mi vyhovuje, že není nutné vyměňovat břity a myslet na jejich nákup při návštěvě drogerie. Jediné co bych vytknul je, že je potřeba zacházet se strojkem opatrně, abyste se nepořezali.
klad břity se nemění
klad usb nabíjení
klad výdrž baterie
klad případné pořezání
příloha
avatar
Týna
Tento zastřihovač vousů můj manžel vřele doporučuje. Břit je ostrý,tudíž holení i jen samotné zastřihováni je velmi rychlé a pohodlné. Je to jeden z nepších strojku co kdy manžel měl. Oceňuje příznivou cenu a rychlé dodání. Velké plus je za výdrž baterie. Prostě super!
klad Příznivá cena
klad Nic
příloha
avatar
Pavlína
Zastřihovač byl koupen jako dárek. Je velice lehký a příjemný do ruky. Vydrž baterie je neskutečná. Po 3 týdnech mám stále nabito. Vyhovuje mi holení s pěnou, ale když je naspěch, preferuji holení na sucho a výsledek je také perfektní. Za mě naprostá spokojenost.
klad Perfektně tvaruje
klad Tvarování a holení bez nutnosti výměny břitů
klad Voděodolný
klad Dlouhá výdrž baterie
klad O ničem nevím
příloha