Pořiďte si zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp 3v1 s exkluzivní 40% slevou! Holí, zastřihuje a tvaruje bez nutnosti výměny břitů

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
konec přihlašování
17. 5.
10:00
konec testování
31. 5. 2021

Koho hledáme

Hledáme 10 testerů z České republiky, kteří si zakoupí zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp TN6000F5 3v1 se slevou 40 % z aktuální ceny uvedené na e-shopu a s dopravou zdarma.

Zastřihovač vousů doma otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a Homeandcook.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup zastřihovače vousů Rowenta Forever Sharp TN6000F5 3v1.

Redakce ze všech odpovědí vybere 10 testerů, kteří získají slevu 40 % na nákup zastřihovače vousů Rowenta Forever Sharp TN6000F5 3v1.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením zastřihovače vousů Rowenta Forever Sharp TN6000F5 3v1 se slevou 40 % a dopravou zdarma.

Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp TN6000F5 3v1   

Dopřejte si mimořádně efektivní a přesné holení* jediným tahem. Tento všestranný a voděodolný přístroj Rowenta Forever Sharp 3v1 pro zastřihování, tvarování a holení má samoostřící čepele ze 100% nerezové oceli, které není třeba měnit. Zastřihuje, tvaruje a holí bez nutnosti výměny břitů. Výdrž na jedno nabití až 120 minut. Mezi jeho dovednosti patří nejen zastřihování, ale také holení* a vytváření precizních kontur. Ať už dáváte přednost upravenému strništi či středně dlouhým vousům, s tímto zastřihovačem budete vypadat skvěle. 

Nejdůležitější parametry

  • Ultra kvalitní samoostřící břity
  • Zastřihuje, holí i tvaruje
  • Exkluzivní výdrž baterie
  • 5 hřebenových nástavců
  • Vytvoří precizní kontury
  • 100% voděodolnost
  • Zastřihování a holení oběma směry

*Neholí tak hladce jako klasický holicí strojek, takže nehrozí podráždění kůže.

Více informací o produktu najdete TADY.