Jak dopadlo testování orálního spreje ViruProtect? Pomohl jim při akutním riziku infekce a prvních příznacích nachlazení? 

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotili
5
3x
4
6x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 22. 2. 2021
do 21. 3. 2021

ViruProtect        ViruProtect

ViruProtect je zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje na nachlazení s obsahem účinných látek glycerin a trypsin. Ústní sprej působí v místě aplikace a bojuje proti příčině nachlazení – proti virům způsobujícím nachlazení.

Sprej s přírodními enzymy se aplikuje na sliznici v ústní dutině, kde vytváří ochrannou bariéru proti virům způsobujícím běžné nachlazení. Ochranná vrstva tyto virové částice zachytí, deaktivuje a brání jejich šíření a množení.

ViruProtect STADA potlačuje a zmírňuje příznaky nachlazení

  • Chrání proti virům způsobujícím nachlazení
  • Pokud se použije v časné fázi infekce, může pomoci zkrátit dobu trvání nachlazení
  • Zmírňuje příznaky nachlazení a ulevuje od bolesti v krku
  • ViruProtect STADA je určen pro dospělé a děti starší 4 let
  • Může zkrátit dobu trvání nachlazení 
  • Může snížit počet virů nachlazení o více než 90 %
  • Může zastavit množení virů
  • Může zastavit viry vdechnuté jak ústy, tak nosem
  • Bez cukru, konzervantů, bez lepku, laktózy

Více informací o produktu najdete TADY.

Nezapomeňte také sledovat Facebookovou stránku ViruProtect.PS. Jste žena a chcete také testovat tento produkt? Přihlásit se můžete TADY.

Hodnocení
9
avatar
Václav
Přípravek jsem používal 3 dny, poté jsem byl shledán COVID-19 positivní, takže jsem své testování předčasně ukončil. Příchuť mi vyhovovalo, aplikátor se dobře používal. Balení je přiměřeně veliké lahvičce, lahvička se dobře vejde i do malého pracovního batohu.
klad příchuť
klad aplikátor
klad nákaze COVID nezabránil
avatar
Jaromír
Jemná mentolová chuť , možná více sladká. Praktické balení, aplikace je rychlá a jednoduchá. Použil jsem jako prevenci, ale i přes velký výskyt lidí s respiračními potížemi v mém okolí u mne nemoc nepropukla, ani žádné náznaky onemocnění. Asi na tom má zásluhu častá aplikace spraye. Každé 2 hodiny můře být pro někoho příliš často, ale evidentně je to účinné
klad jemná chuť
klad mentolová příchuť
klad balení
klad sladká cuť
avatar
Jan
Vzhledem k tomu, že mě byl produkt dodán v době, kdy jsem onemocněl angínou, tak mohu potvrdit, že Viru Protect mě zkrátil dobu bolesti v krku, díky likvidací virů a díky přítomnosti svého přítele, když už věděl, že samozřejmě bude nemocný také, již jak prevenci bral tento sprej aby vymezil šíření viru. Chuť je neutrální, tak že není kyselá, hořká. Je příjemná a nedráždí
klad chuť
klad zkrácení doby nemocnosti-bolesti v krku
klad praktické balení na cesty, práce
klad nic jsem nenašel
příloha příloha
avatar
Miroslav
nevědomky jsem přišel do styku s osobou nakaženou virozou, okamžitě jsem si šplíchnul ústní sprej ViruProtect - oceňuji jednoduchost použití, sladkou chuť , která mi velmi chutná- bez cukru, balení je v takové velikosti, že sprej můžu mít pořád při sobě. Sprej zabral, viroza mně nedostihla.
klad jednoduché použití
klad chuť spreje
klad velikost balení
klad a věřím, že funguje
klad nic
avatar
Miroslav
Vyzkoušel jsem nedávno Ústní sper ViruProtect a příjemně mě překvapil. Snadná aplikace, příjemná chuť dá se říct. Nachlazení díky tomuto přípravku nepropuklo v takové míře,jak by to bylo dozajista bez něj. Můžu doporučit, snadná aplikace a výsledek zaručen.
klad Chuť
klad Aplikace
klad Nic
avatar
Jaroslav
Sprej jsem již využíval, aplikoval jsem 2-3 denně. Má příliš sladkou chuť s nevýrazným mentolovým aroma. Aplikoval jsem hlavně před cestou do práce a večer před spaním. Při dyskomfortu v krku a nosohltanu vždy zabral. Takže žádné nachlazení nepropuklo.
klad Snadná a hygiencká aplikace
klad Účinek při prvních příznacíh pálení v krku
klad Vhodný pro celou rodinu
klad Sladká chuť
klad Malé balení
avatar
Jiří
Hodnocení přípravku ústní sprej Viru Protect. Při lehčím nachlazení se při užívání spreje zkrátila doba příznaků zhruba o 2 až 3 dny. Intenzivní kontakt s nakaženou osobou je lepší v současné epidemické situaci vůbec nezkoušet. Plusy- snadná aplikace, chrání proti virům, zkrátí dobu nachlazení, pomáhá při bolesti v krku. Plusy převažují. Minusy- je značně sladký, může způsobit alergii u přecitlivělých osob. Uvítal bych méně sladkou chuť. S pozdravem Jiří Turek
klad zkrátí dobu nachlazení
klad pomohl při bolesti v krku
klad snadná aplikace
klad příliš sladká chuť
avatar
Radek
Viruprotect je rychlý učinny sprej do úst. Nedráždi krk při aplikaci vstriku na ústní sliznici,hlavně je bez zápachu a bez nějaké chuťové příměsí a je jemný po stříknutí že ani necítíte nic v ústech jako u jiných přípravku. Pro lepší a rychlejší účinek je lepší aplikovat výstřiky do krku více krát za den cca max 6 krát Takže mohu jen doporučit při sebemenšim naznaku nějakého nastydnuti nebo nachlazení.
klad Baleni
klad Rychlost ucinku
klad Nedrazdi sliznici
klad Bez zápachu a divne chute
klad Neni nic
příloha příloha
avatar
josef
Sprej se snadno a dobře aplikuje do dutiny ústní, nikde nic neteče a díky neutrální chuti nedráždí krk ani žaludek. po aplikaci dávky jsem cítil zmírnění bolesti v krku, přijde mi, že ale významně dobu léčby nachlazení nezkracuje.doporučil bych ho i pro děti. pro rodinu bych uvítal větší balení. jinak doporučuji
klad neutrální chuť
klad cena
klad -
příloha