Jak dopadlo testování nosního spreje Sinulan Forte Allergy? Dozvíte se v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotili
5
19x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 5. 2020
do 14. 6. 2020


Co je Sinulan Forte Allergy a na co se používá

Sinulan Forte Allergy je zdravotnický prostředek, který vytváří ochranný film na nosní sliznici, a omezuje nebo zabraňuje tak přímému kontaktu alergenů a patogenů se sliznicí.

  • Zabraňuje přímému kontaktu alergenů a patogení se sliznící.
  • Předchází nebo minimalizuje projevy rýmy a zánětů dutiny nosní a vedlejších nosních dutin.
  • Navržen k regulaci a léčbě symptomů rinitidy(rýmy) a rinosinusitidy (zánětů dutiny nosní a vedlejších nosních dutin) zejména alergického původu.

Sinulan forte Allergy ulevuje od projevů alergií způsobených pyly, prachem nebo domácími zvířaty vytvořením překážky pro pronikání vzdušných alergenů. Produkt lze užívat i preventivně v době, kdy předpokládáme pobyt v prostředí se zvýšeným obsahem vzdušných alergenů (období květu, práce na zahradě, domácí úklid, apod.), jelikož jeho působení přináší ochranu již v raném stádiu, ještě před propuknutím prvních projevů.

Jak používat Sinulan Forte Allergy

Sinulan Forte Allergy používejte vždy podle návodu k použití. Před jeho užitím konzultujte se svým lékařem nebo pracovníkem lékárny, pokud máte pochybnosti nebo pokud příznaky přetrvávají.

Aplikujte 1 až 2 vstřiky do každé nosní dírky 3 – 4 x denně. Doporučuje se užívat pravidelně od chvíle, kdy se pravděpodobně objeví první příznaky a v průběhu rýmy. Dávka může být zvýšena podle závažnosti symptomů.

  1. Lehce se vysmrkejte, abyste vyčistili nosní dírky
  2. Protřepejte lahvičku a odstraňte ochranné víčko
  3. Uchopte lahvičku ukazováčkem a prostředníčkem každým z jedné strany a palcem na dně lahvičky. Skloňte hlavu lehce dopředu a ucpěte jednu nosní dírku druhou rukou jemným tlakem prstu na stranu nosu.
  4. Vsuňte aplikátor do volné nosní dírky a vstříkněte jednou nebo dvakrát.
  5. Poté vsuňte aplikátor i do druhé nosní dírky a opakujte stejné kroky popsané výše.
  6. Aplikátor znovu uzavřete víčkem.

Aplikátor výrobku Sinulan Forte Allergy umožňuje vznik malých kapének, které se vstříknutím dostatečně rozmístí v celé nosní dutině a dosáhnou dokonce i do její horní části.

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
23
avatar
Tomáš
Sprej... proti alergii je opravdu super. Lépe se dýchá už po minutě od použití. Sprej nepálí a ani nevíte, že jste ho použili. Oči přestanou svědit a zarudlost kolem očí také zmizí. Sprej jsem užívala jenom ráno a večer a 100% splnil svůj účinek. Vřela doporučuji všem, kdo trpí lehkou alergií.
klad super účinek
klad k dostání v lékárně
klad velikost balení
klad nemám co vytknout
avatar
Marcel
Jsem moc rad, ze jsem kousel vyrobek sinulan forte Allergy.Jeho ucinky me prekvapily.Ucinnek po aplikaci nastane do nekolika vterin a opravdu vydrzi nekolik hodin.po dobu asi osmi hodin vymizeli priznaky alergie - ryma, kychani, slzeni z oci... Aplikace je velmi jednoducha. Velikost baleni je tak akorat.
klad Aplikace
klad Ucinnost
klad Baleni
klad Vse se mi libi
avatar
Milan
Dobrý den, produkt jsem vyzkoušel poprvé a byl jsem s ním velmi spokojen. Jsem silný alergik a tento produkt mi hodně usnadnil zvládnout teď těžký období, kdy všechno začalo kvést. Určitě pozitivum je, že mi to nedráždilo nos a dlouho to vydrželo. Nemusel jsem aplikovat často, stačilo 2/3x denně. Určitě doporučuju.
klad Nedráždí nos
klad Vydrží dlouho
klad Úplně to neuvolní nos, ale stačí to. Záleží asi taky kdo jak silnou alergii má.
avatar
pavel
Po pouzivani Sinulan forte Allergy od firmy Walmark jsem pocitil ulevu, nos se uvolnil a zlepsilo se dychani, i oci prestaly slzet. Sprej vubec nepali a dobre strika. Dekuji moc za moznost vyzkouseni.
klad ucinek
klad funguje
klad nic
avatar
Milan
Parádní sprej na alergii, který mi zabral ihend poté, co se záchvat objevil. trpím teď na kvetoucí trávy, bez spreje v kapse nedám ani ránu. Přijde mi, že nástup spreje je dost rychlý a tak odbourá to, co může přijít. Snadná a rychlá aplikace, beru ho mezi tu TOPku věcí na alergii.
klad učinkuje efekttivně
klad nic
avatar
Ondřej
Sinulan je sprej na alergickou reakci, který jsem díky Vám mohl vyzkoušet prvně. Musím podotknout, že jsem těžký alergik přeevším v této době, kdy se láme jaro a léto. Sprej je perfektní, rozhodl jsem se jej používat hned každé ráno, abych alergii obecně předešel a to se mi daří. Díky vám nemám výkyvy v alergických projevech.
klad vše
klad nic
avatar
Jonáš
Sinulan mi přišel na začátku mého alergického období a velice mi pomohl. Bral jsem si ho všude na cestách a při aplikaci během chvilky velice ulevil. Dobré je, že nos jinak nedráždí. Všem doporučuji na přečkání jarních alergií.
klad účinek
klad aplikátor dostatečně nerozprašoval
avatar
Alessio
Na mou alergii jsem vyzkoušel již dříve 2 jiné spreje do nosu, ale žádný z nich zatím neměl tak rychlý a dlouhý účinek jako tento od Sinulan forte, konečně je něco co mi opravdu vyhovuje, neštípe v nose, ani nemá žádnou svou specifickou vůni. Po stříknutí do nosu je účinný i několik hodin, a vždy mi stačí aplikovat třeba pouze jednou nebo dvakrát za den. Se spreji od konkurence jsem musel, aplikovat za den několikrát. Velikost balení mi naprosto vyhovuje, je i vetší než u ostatních produktů, kde je pouze 10ml a zde je 15ml. Na alergii beru ještě navíc i nějaké léky, současně i se Sinulan forte a vše v pořádku. Rozdíl mezi ostatními spreji do nosu a tímto, je také to, že tekutina uvnitř se nerozprašuje, ale stříká takovým proudem, což mi přijde opravdu skvělé a mnohem lepší, tímto se vstřik dostane i hodně daleko a ani vůbec necítíte, že jste si do nosu vůbec něco vstříkli. Moc mě těší, že jsem mohl tento produkt vyzkoušet, a dále si budu kupovat pouze tento. Naprosto doporučuji!
klad větší balení
klad úleva
klad neštípe
klad rychlý účinek
klad opravdu pomáhá
klad větší cena
příloha
avatar
Standa
Alergie pravdepodobne na pyly jarnich kytek, travy, stromu mi zacala asi pred 2 lety. Slzi mi oci, tece z nosu, kycham, no des bes. Diky testovani s OnlyMen jsem vyzkousel Sinulan forte Allergy a mohu jen doporucit. Uleva se dostavila pomerne rychle, prestaly mne tolik slzet oci a odeznelo kychani a teceni z nosu. Aplikace je jednoducha, staci 2x denne striknout do nosu. Lze strikat i preventivne, je super, ze to jde i bez tabletek. Diky.
klad jednoducha aplikace
klad rychly nastup ucinku
klad cena odpovidajici
klad vse ok
avatar
Josef
Trpím na alergickou rýmu každý rok a tento sprej musím opravdu doporučit. Aplikace je jednoduchá a po stříknutí do nosu jsem cítil okamžitě velkou úlevu. Hlavně zabírá rychleji než Zyrtec, což je překvapivé, ale super dobré. Aplikoval jsem většinou ráno hned po probuzení a během odpoledne a byl jsem bez problémů. Tento produkt budu rozhodně využívat i kupovat nadále.
klad Rychlá účinnost
klad Aplikace
klad Ideální balení
klad nic
avatar
Matěj
Velikost přípravku je tak akorát, mohu ho mít kdykoliv při ruce. Zkoušel jsem ho použít současně s claritinem i bez něho, ale bohužel bez něho je pro mne sprej trochu slabý. Přípravek ale sám o sobě fungoval, moje obvyklé obtíže byly mírnější.
klad mírnější obtíže
klad nic
avatar
Michal
Ideální sprej na alergickou rýmu. Používám ho jednou až dvakrát denně a lépe se mi dýchá. Rýma zmizela téměř okamžitě. Používám ho buď preventivně před výletem do přírody nebo při potížích v práci. Balení je akorát do kapsy, takže mi nic nebrání nosit sprej stále u sebe.
klad Téměř okamžitě uleví od rýmy
klad Balení akorát do kapsy
klad Nic
avatar
Lukáš
Na alergii zvyknu užívat Zyrtec, no chtěl jsem vyzkoušet i Sinulan forte Allergy a hodnotím ho velmi kladně. Úleva od projevů alergie se rychle dostavila, přestal jsem kýchat a neteklo mi z nosu. Velkým plusem je praktické balení a jednoduchá aplikace. Celkově jsem spokojen.
klad jednoduchá aplikace
klad velikost balení
klad účinný
klad nic
avatar
Petr
Děkuji za možnost otestovat tento přípravek,opravdu mi přinesl úlevu.Velikost balení je dostačující,opravdu stačí jen malé množství.Aplikace je snadná a pohodlná.Obtíže jsou menší,lépe se mi dýchá.Můj nos je uvolněný,kýchání téměř ustalo.Žádné alergické reakce nepociťuji.S tímto přípravkem jsem jiné přípravky na alergii nemusel použít.Jsem spokojen a určitě doporučuji i ostatním alergikům.
klad snadná aplikace
klad úleva od kýchání
klad vše v pořádku
avatar
Vladimír
Doposud jsem na svou alergii používal pilulky Xyzal popřípadě Zyrtec. Sinulan forte mne mile překvapil. Krátce po aplikaci se dostavil účinek, přestal jsem kýchat, rýma zmizela a očím se ulevilo od pálení. Stačily mi dvě aplikace denně a bez dalšího užívání pilulek. Výhodou je rychlý nástup účinku, který souvisí s jednoduchou aplikací do nosu. Praktické balení této velikosti se pohodlně vejde třeba do náprsní kapsy, nemusím si s sebou nosit tekutinu k zapíjení pilulek. Oproti pilulkám se nezatěžuje trávicí trakt chemií. Poněkud vyšší cena odpovídá komfortu aplikace a účinku tohoto přípravku. Jsem rád, že jsem díky testování objevil tento přípravek.
klad - jednoduchá aplikace
klad -
avatar
Petr
Sprej Sinulan forte Allergy si nemohu vynachválit. Pomohl mi s mou alergickou rýmou, se kterou se potýkám každý rok. Velikost balení je tak akorát, vyhovuje mi, že si mohu sprej brát kamkoliv s sebou. Aplikace je jednoduchá, po stříknutí do nosu ihned cítím velkou úplevu od rýmy. Zároveň ochrana vydrží dlouho, stačilo mi si vždycky do nosu stříknout ráno, v poledne a večer. Vyhovuje mi více než užívání léků (především Zyrtec) a jelikož opravdu funguje, nemusím ani ten Zyrtec brát. Za mě pecka, moc doporučuji a budu kupovat nadále.
klad Funguje
klad Balení tak akorát
klad Ochranný účinek vydrží půl dne
klad Vyšší cena
avatar
Tomáš
Testoval jsem Sinulan forte Allergy. Přípravek má dostačujíci množství a můžu si vzít kamkoliv s sebou. Jednoduché použití. Po aplikaci jsem mnohem líp dýchal a stačilo pár vstríknutí na pár hodin. Doporučují.
klad Dostačujíce množství
klad Vhdný na cesty
klad Jednoduché použití
klad Bezproblémové dýchání
klad Nic
příloha příloha příloha
avatar
Dominik
Kedysi som bral Zyrtec, lebo mám alergiu na peľ aj zvieracie chlpy ale nie som príliš typ na tabletky, väčšinou zabudnem, takže takáto sprejová forma akou je Sinulan mi vyhovuje omnoho viacej. Sprej je veľmi praktický, mám ho vždy po ruke keďže nezaberá miesto a ľahko sa používa. Mám alergiu na peľ aj zvieracie chlpy a tieto mesiace sú najhoršie. Po použití tohto spreja sa mi hneď lepšie dýcha, nos nie je upchatý, netečie mi z neho a nedráždi ma na kýchanie, takže za mňa super. Nemám teda potrebu okrem neho používať iné lieky na alergiu. Najlepšie mi zaberá ešte predtým ako idem von, resp. použijem ho hneď ráno, celý deň sa mi ľahko dýcha a počas dňa si 1x streknem do nosa už len tak preventívne. Má prijemnú vôňu, vôbec v nose neštípe a ani nevysušuje sliznicu. Obal je tiež pekný.Môžem ho len odporúčať.
klad Účinne mi pomáha proti alergii
klad Nedráždi
klad Nevysušuje
klad Praktické balenie
klad Príjemná vôňa
klad Pekný dizajn
klad Nič
příloha
avatar
karel
Přípravek Sinulan forte Allergy slibuje to, co podobné přípravky, přesto mě v mnohém překvapil. Snadná aplikace, jednoduché praktické uzavírání, příjemná vůně, optimální velikost, srovnatelná cena s konkurenčními výrobky..a přece se výrazně odlišuje. Jelikož máme v rodině kočičky v péči naší a rodiny syna, jsou potíže při jejich příchodu zpočátku znatelnější. Sinulan je zkrotil (alergické projevy, kočky jsou stále svébytně nezvladatelné) a zminimalizoval alergii na víření prachu při jeho utírání....
klad funkčnost
klad balení
klad účinek
klad obsažný informativní příbalový leták
klad nenacházím negativa - možná vyšší cena
avatar
Radek
Rychlá, jednoducha hlavne nic složitého jen horní čast vložíte do nosu a zmačknete a rozprašovač už rozpráší do nosu. Jednoduché rychle ovládání prostě. Hlavně po aplikaci necítíte žádné pálení v nose treba jako u ostatních. Velikost je malá šikovné balení.Je i pro lidi co rádi cestují tak si ji mohou vzít s sebou i na cesty, do práce když jsou někde i venku prostě. No když odejdete z domu třeba dopoledne cca 10h., tak do večera cca 20h., jste venku v přírodě a nepotrebujete nic jiného néž to co jste si aplikovali před odchodem ven do nosu do každé dirky jednou stříknout a to úplně stačí. Po týdnu používání alergie postupně ustupuje. Zcela mě to příjemě překvapilo jak to funguje a jak rychlé a silné jsou účinky těchto kapek na alergie do nosu.Fakt spokojenost zabrali během 3 dnů a je po alergii na pyl, na zvířata a prach hlavně. Obťíže ustoupily z 90% zcela spokojen. Hlavně fungují i proti rýmě zcela úžasně. Doporučuji Ne nepoužívám žádné jiné produkty na alergii současně.
klad Velikost balení, jednoduchá aplikace
klad Po týdnu používání nic záporného
příloha příloha
Zobrazit více recenzí