Vybraní testeři otestovali zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Comfort STYLE. Co na něj říkají? 

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotili
5
2x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
80 %
Testováno v období
od 2. 8. 2021
do 15. 8. 2021

Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Comfort Style

Se zastřihovačem vousů Rowenta Forever Sharp Comfort Style budou vaše vousy vypadat každý den stejně elegantně. Všestranný a voděodolný nástroj 3v1 pro zastřihování, tvarování a holení* na vousy i tělo.

Jeho samoostřicí čepele nemusíte nikdy měnit - zajišťují vynikající účinnost a přesné zastřižení jedním tahem. Doplněk pro pohodlné holení, který je součástí tohoto zastřihovače, zároveň poskytuje větší ochranu a snižuje riziko podráždění pokožky. Je dokonale přizpůsobený i na nejhustší vousy a výdrž baterie činí až 2 měsíce bez dobíjení**, tedy jasná volba pro stylové vousy.  

*Neholí tak hladce jako klasický holicí strojek, takže nehrozí podráždění kůže.

** Při 5minutovém holení třikrát týdně    

Nejdůležitější parametry

 • Praktická funkce rychlého dobití za 4 minuty vám poskytne dostatek energie pro kompletní zastřižení
 • Samoostřící nerezové čepele s titanovým povrchem
 • Výkonný motor: až 8000 otáček/min.
 • Pět různých nástavců
 • Počet nastavení střihu: 6
 • Zastřihování a holení oběma směry
 • Omyvatelné nástavce
 • Voděodolný: i pro mokré použití ve sprše
 • LED indikátor nabíjení
 • Doba provozu až 120 min. na jedno nabití
 • Délka nabíjení: 90 min.


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
5
avatar
Lukáš
Strojek velmi dobře a snadno zastřihuje. Nástavce, které balení obsahuje jsou počtem dostatečné s dobrými rozestupy. Zároveň u nich asi nehrozí, že se nějak rozbijí, jelikož se jen připnou a jsou good to go. U zastřihování strojek trpí podobně jako další podobné strojky tím, že vše nevezmou na první projetí, ale musí se po místě často přejet několikrát. Baterii jsem vlastně zatím nemusel nabíjet, takže při holení 3x týdně je měsíc úplně v pohodě. Voděodolnost se zároveň hodí a ve vodě strojek funguje stejně dobře jako mimo vodu. Zároveň jsem se ani neřízl v místech, kde běžně dělají problém třeba pihy. Je to nejspíš tím, že je strojek dobře tvarovaný a tím i ovladatelný. Balení na cesty je k tomu další plus, je velmi kompaktní.
klad voděodolnost
klad výdrž na nabití
klad nemusí se kupovat náhradní břity
klad Je nutné přejet víckrát, aby na některých místech nezůstaly dlouhé vousy
příloha

Přílohy

test.mp4
avatar
Petra
Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Comfort Style mohu vřele doporučit. Je velmi tichý, výdrž na jedno nabití vysoká. Velkou výhodou je cestovní pouzdro do kterého se vejde i nabíječka. Super je i design jeho krásná červená barva zaujme na první pohled. Jediné mínus je, že u holení neoholí do hladka. Za mě tedy 1*
klad tichý chod
klad výdrž baterie
klad design
klad příslušenství
klad neoholí do hladka
příloha

Přílohy

IMG_0820[1].MOV
avatar
Erika
Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Comfort Style je lehký, dobře padne do ruky. Zastřihování vousů, je přesné a rychlé. Výměnné nástavce umožňují snadno zvolit délku střihu. Zastřihovač je tichý a nejvíc mě vyhovuje jeho použití bez kabelu. Výdrž baterie je zcela dostačující. Jako bonus tento výrobek přináší cestovní pouzdro a nabíjení přes USB. Velkou výhodou jsou samoostřící břity.
klad samoostřící břity
klad výdrž baterie
příloha
avatar
Roman
Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Comfort Style jsem zakoupil z důvodu citlivé pokožky po holení. Dále oproti konkurenci odpadá nutnost výměny břitů, které zde jsou samoostřící. A v neposlední řadě celkem slušné příslušenství včetně tvrzeného pouzdra. Obličej si zastřihuju na délku 1mm a při zastřižení stojek netahá a ani nijak nepodráždí pokožku. Na tělo v délce 6mm to jde taky slušně a rychle.
klad Příslušenství
klad Pouzdro
klad Nabíječka
klad Trochu hlučnější
příloha příloha
avatar
Petr
Zastřihovač přijde s pevným pouzdrem, do kterého se vejde všechno příslušenství - uvnitř je to ale dost namačkané. Nešťastně je řešena guma, která strojek uvnitř drží na místě a je přesně na pozici tlačítka pro spuštění, takže stačilo by, že by v kufru byl na krabičku vyvinut tlak a strojek se zapne. Nástavce mají 1,2,3,5 a 6 mm plus jeden na holení těla. Nabíječka je USB, takže univerzální, ovšem kabel je proprietární, uvítal bych USB C. Samotný strojek vypadá v šedooranžové skvěle, je částečně pogumovaný dobře se drží, zdá se robustní. Hlava je flexibilní, ale jen o několik milimetrů. Ohledně samotného holení mohu porovnávat s výrobkem konkurenční značky, kde se břity musí měnit - tento má samoostřící břity a to je jediná výhoda. Nemá plochý břit a tak se strojek musí nahnout, aby fungoval. Celá hlava je špatně vymyšlená, horní a spodní část se zanáší do útrob strojku, čištění je náročné. Celé holení probíhalo delší dobu.
klad Pouzdro
klad USB nabíječka
klad Nástavce na vousy
klad Nástavec na tělo
klad Bytelné tělo
klad Snad samoostřící břit
klad V pouzdru je vše namačkané
klad Kabel není USB C
klad Nemá plochý břit
klad Hlava má nedomyšlený design
klad Náročné čištění
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha

Přílohy

IMG_3507.MOV