Vybraní testeři testovali Provexin®A100HF, patentovaný gel proti dědičné ztrátě vlasů. Přečtěte si jejich recenze a zjistíte, jak jim přípravek vyhovoval

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotili
5
1x
4
2x
3
4x
2
1x
1
doporučuje
38 %
Testováno v období
od 24. 4. 2020
do 30. 9. 2020


Provexin®A100HF patentovaný gel proti dědičné ztrátě vlasů

Provexin® A100HF je zdravotnický prostředek třídy I, určen pro růst nových vlasů.
Jeho patentované složení je vyvinuto tak, aby zastavilo dědičné vypadávání
vlasů (androgení alopecii) a obnovilo jejich růst. 

  • Klinicky prokázané účinky
  • Proti dědičnému vypadávání vlasů
  • Patentované složení
  • Vyrobeno ve Švédsku


Jak Provexin Funguje?

  • Může snížit vypadávání vlasů způsobené androgenní alopecií
  • Odstraňuje povlaky a rozpustí nečistoty, které ucpávají vlasové folikuly
  • Usnadňuje živinám, aby se dostaly k vlasovým folikulám – zlepšuje podmínky pro růst vlasů
  • Působí lokálně tam, kde chcete podpořit růst vlasů
  • Snadno se aplikuje, dobře proniká do pokožky hlavy
  • Provexin® A100HF byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují jeho účinky


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
8
avatar
Michal
Díky za možnost vyzkoušet tenhle produkt, vypadá to, že bude mít alespoň efekt na ztrátu vlasů - pozastaví ji a třeba se i po delším používání dočkám, že mi začnou růst nové, moc se těším - pokud to tak dopadne. Nyní je výsledek po +-4 měsících takový, že vlasy už tolik nepadají, ale nové chmýří jsem zatím nezaznamenal. Vadí mi, že v návodu se vůbec nepíše ani orientačně nějaké dávkování. Každý den při prvním zmačknutí pumpičky přípravek nepřiměřeně vystříkne a pak dávkuje normálně. Trochu působí jako slabý gel na vlasy, vlasy jakoby slepí a musí se rozmělnit po uschnutí. Balení mi přijde zbytečně maličké, kdyby bylo větší, omezilo by se plýtvání plastem, mohla by být klidně půlroční dávka v jednom.
klad výsledek - omezení padání vlasů
klad v návodu není orientační množství pro 1 použití
klad velikost balení
příloha příloha
avatar
Jana
Tento produkt mě zaujal hlavně vzhledem k tomu, že otec má pleš už velmi dlouho, a já, který si zakládám na dlouhých vlasech, tak dopadnout nechci. Bohužel už pár roků bojuju s řídnutím a vypadáváním vlasů, nj. dědičnost je potvora. Používání Provexinu je sice zdlouhavý proces, ale má už po pár měsících alespoň nějaký účinky. Vlasy méně padají a za to jsem moc rád. Zatím jsem nezaznamenal, že by narostly nový vlasy, ale co není, ještě může být. Provexin je v balení, které můžu snadno vzít na cesty, aplikace je relativně snadná - i když moje dlouhý vlasy to trošku komplikují a člověk si prostě musí zvyknout, že krom čištění zubů musí ještě máznout problémová místa ve vlasech - u mě hlavně 'mnichovské kolečko' a trochu kouty. Mírný zápach produktu po chvíli zmizí, tak se dá přežít.
klad zmírnění vypadávání vlasů
klad balení vhodné na cesty
klad mírný zápach
příloha příloha
avatar
Ondřej
Děkuji za možnost testování, ztráta vlasů je téma, které mě trápí a proto jsem byl za Provexin fakticky rád. Aplikuji poctivě každý den od obdržení balíčku, bohužel jsem si nevšiml změny, čí pozitivnějších výsledků. Nevím, jak bych vypadal bez Provexinu, ale rozhodně mi vlasy nezhoustly. Mé pocity jsou dost rozporuplné, na druhou stranu by to byl zázrak, kdyby něco skutečně na padání vlasů fungovalo.
klad dobře se aplikuje
klad funkčnost
avatar
Milan
Bohužel výrobek nemohu doporučit. Přikládám foto před použitím a po jeho užívání a musím konstatovat, že mi vlasy v oblasti koutů ubyly a ne přibyly. I přes příjemné používání – vůně, textura (nelepí) nevidím důvod k pokračování jeho používání. Na druhou stranu, určitě se výsledky individuálně v závislosti na člověku mohou lišit.
klad vůně
klad nelepí
klad žádný výsledek
klad naopak úbytek vlasů
příloha příloha příloha příloha
avatar
Tomáš
Pri prvni pouzity Provexinu jsem byl velmi negativne prekvapen , jaky ma aroma. Ano velmi zapachajici, prirovnal bych ke smradku fredky. Provexin jsem proto aplikoval pouze na noc. Pres den neni mozne ten smradecek tolerovat. Asi po mesici pouzivani mi vlasy prestaly padat, ne zcela,ale videtelne zlepseni je. Bohuzel rust nezacaly nejakou zavratnou rychlosti, ale nejake nove chmiri se objevilo. Nicmene po 4 mesicich neni jeste zcela patrne. . Nicmene to, ze prestaly padat je velky úspěch. Vedet o Provexinu drive, moje ztráta vlasu by nebyla tak razantni. Budu pouzivat i nadale, treba se nejake vlasy umoudri a narostou.
klad Vlasy prestaly padat
klad Priserny zapach
příloha příloha
avatar
josef
Produkt Provexin jsem pouzival podle doporuceni kazdy den bez vynechani a nezaznamenali jsme zadne zmeny k lepsimu. vlasy mi padaji stale, zadne nove se take bohuzel neobjevily. pouziti ani vune vyrobku mi nevadily, ale zadne zlepseni se nestalo. myslim, ze na vysledky je asi zatim stale brzo, ze je potreba opravdu delsi casove obdobi.
klad baleni
klad zadny vysledek
příloha příloha příloha příloha
avatar
František
Používal jsem přípravek Provexin od května dosud a podle fotografie je patrné poměrně zajímavé zlepšení stavu. Gel se nanáší 2-3x denně a vmasírovává se do pokožky. Vůně přípravku mi nevadila, ale několmu nemusí být příjemná. Rozhodl jsem se pokračovat v používání výrobku i dál, protože je to opravdu zdlouhavý proces.
klad účinky
klad cena
klad dlouhý proces
příloha příloha
avatar
David
Provexin gel mi bohužel nepomohl ani s růstem vlasů, ani se mu nepodařilo zmírnit jejich vypadávání. Po celou dobu aplikuji 3x denně, za tři měsíce se neobjevilo ani ono bílé chmýří, které má následně vypadnout. Gel mi nezapáchá, ale ani nijak příjemně nevoní. Držím palce všem, kterým pomohl.
klad balení je hezké
klad díky pumpičce se skutečně spotřebuje celý obsah lahvičky
klad bez výsledku
příloha příloha příloha