Právě testujete doplněk stravy Proenzi Active pro aktivní životní styl bez bolesti kloubů. Už se těšíme na recenze

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
20
konec testování
19. 7. 2020


Proenzi Active

  • Proenzi Active pro výkon
  • Praktická forma v lahvičce s hotovým nápojem vhodným i na cesty
  • Aktivní podpora pohybu
  • Regenerace svalů a pojivový tkání

Unikátní kombinace dvou druhů kolagenu s vitamíny a minerály

Doplněk stravy Proenzi Active přispívá k udržení zdraví kloubů, kostí a svalů a pomáhá vám být vždy připraven pro aktivní okamžiky vašeho života. Jeho složení je navíc přínosné i pro vaši pleť, vlasy a nehty a pro doplnění věkem se snižujícího množství kolagenu.

Přírodní složky

Kolagen je známou látkou, která je nejrozšířenější bílkovinou v lidském těle a hlavní složkou pojivových tkání (např.: chrupavky, kostí, šlach a vazů). Hydrolyzace kolagenu zajišťuje jeho dobré vstřebávání, které je zcela zásadní pro biologickou dostupnost živin v našem těle. Navíc obsahuje UCII, což je nativní kolagen typu II, který je vyroben šetrným způsobem a díky tomu si zachovává svou biologicky aktivní strukturu.

Podpora svalů a pojivový tkání

Podpořte svou aktivitu, správné aktivní fungování kloubů a užívejte si pohyb naplno. Proenzi Active pomáhá vyživovat vaše klouby a svaly po intenzivní námaze.

Dávkování: Užívejte 1 lahvičku denně nebo vždy před či po fyzické aktivitě.


Význam kolagenu

Kolagen je známá látka, která je nejrozšířenějším proteinem v lidském těle a je hlavní složkou pojivových tkání. Vytváří strukturu šlach, vazů, kloubů a meziobratlových plotének. Hydrolyzace kolagenu zajišťuje jeho dobré vstřebávání, které je zcela zásadní pro biologickou dostupnost živin v našem těle. Právě na kolagenu totiž závisí síla a odolnost naší chrupavky.

Naše tělo si bohužel neumí kolagen vyrábět v dostatečném množství po celý náš život. Nedostatek kolagenu se nejvíce objevuje u žen po 45. roku věku, jejichž tělo produkuje méně než 50 % potřebného množství. Přitom nedostatek kolagenu se okamžitě odráží v nedostatečné produkci synoviálního moku v kloubech, a pokud se tak stane, začneme pociťovat první problémy při pohybu a fyzických aktivitách.


Více informací o produktu se dozvíte TADY.

Vybraní testeři

avatar
Richard Š.
avatar
Dominik M.
avatar
Jan N.
avatar
Radovan L.
avatar
Michal N.
avatar
Oskar V.
avatar
Lukáš B.
avatar
Lukáš F.
avatar
Tomáš P.
avatar
Vlastimil V.
zobrazit všechny přihlášené