Jak budou testeři spokojení se zastřihovačem na tvář a tělo BRAUN Series X XT5100? Již brzo se můžeme těšit na recenze

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
33
konec testování
31. 10. 2021

zastřihovač na tvář a tělo Braun Series XT5100    

Braun Series XT5100 je pánský zastřihovač a elektrický strojek na holení i úpravu tělesného ochlupení v jednom. Inovativní hlava s technologií 4D-Blade2 centrální holicí zóny a 2 postranní zastřihovače. Nástavec SkinGuard chrání pokožku před kontaktem s ostřím – oholí pohodlně dostatečně hladce, aby to skvěle vypadalo a zároveň bylo šetrné k pokožce.
Hlava s technologií 4D-Blade je navržena tak, aby vydržela ostrá až 6 měsíců*. Oboustranný nástavec umožňuje zastřihování směrem nahoru i dolů, takže strojek pracuje snadno a rychle. Braun Series XT5100 je 100% vodotěsný a umožňuje úpravu, jak chcete a kde chcete – s pěnou či gelem, nad umyvadlem nebo ve sprše. Díky štíhlému designu a protiskluzové rukojeti se s ním pracuje překvapivě snadno.   

Zastřihujte rychle a stejnoměrně   

Zastřihovat můžete směrem nahoru i dolů díky praktickému oboustrannému nástavci. Tento jednoduchý pohyb vám umožní rychlé zastřižení tak, jak vám nejvíce vyhovuje.

Tvarujte snadno, ale precizně

Hlava s technologií 4D-Blade a protiskluzová pogumovaná rukojeť vám umožní precizní úpravu. Tvarování bude přesné a kontrolované – získáte jistotu bez ohledu na úroveň vašich dovedností.    

Snadno, rychle a pohodlně každým tahem  
Pohodlné a bezpečné holení si můžete užít bez ohledu na úroveň svých dovedností. A to díky plně aktivované hlavě s technologií 4D-Blade, která obsahuje čtyři výkonné holicí prvky – vyvinou 450 pohybů za sekundu.

Pohodlná úprava těla

Použijte nástavec SkinGuard a upravujte si citlivé partie, jako jsou třísla, hrudník a podpaží, bezpečně. Nástavec ochrání vaši pokožku a holení tak bude šetrné. Vaše pokožka bude působit hladším dojmem.

Kontrola v problematických partiích   

S výkyvnou hlavicí Flex, která se přizpůsobí konturám vaší tváře, dosáhnete rychlých a přesných výsledků – oceníte zejména v problematických partiích. Holte se intuitivně: nahoru, dolů, zpět i dopředu.    

6měsíční odolnost   

Odolná hlava s technologií 4D-Blade je navržena tak, aby vydržela déle. Je vyrobena ze 100% nerezové oceli a vydrží holit až 6 měsíců* v kuse.

Zcela voděodolný     

Váš strojek Series X lze použít s pěnou či gelem, nad umyvadlem nebo ve sprše. Snadno se čistí pod tekoucí vodou, takže bude vyhovovat vašim hygienickým standardům.

Volba preferované délky

Požadovanou délku snadno zvolíte pomocí nasazovacích nástavců dostupných v délce 1, 2, 3 a 5 mm na obličej a 0 mm (SkinGuard) na tělo.

*při holení celého obličeje dvakrát týdně, individuální výsledky se mohou lišit


Více informací o produktu najdete TADY.Vybraní testeři

avatar
Tomáš S.
avatar
Marek S.
avatar
Antonín P.
avatar
Dan S.
avatar
Pavel Č.
avatar
Zdeněk O.
avatar
Ondřej Socha S.
avatar
Daniel P.
avatar
Lukáš Z.
avatar
Tomas V.
zobrazit všechny přihlášené