Otestovali jste zastřihovač na tvář a tělo BRAUN Series X XT5100. Jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
31
jak jste hodnotili
5
20x
4
7x
3
2x
2
2x
1
doporučuje
87 %
Testováno v období
od 10. 10. 2021
do 31. 10. 2021

zastřihovač na tvář a tělo Braun Series XT5100    

Braun Series XT5100 je pánský zastřihovač a elektrický strojek na holení i úpravu tělesného ochlupení v jednom. Inovativní hlava s technologií 4D-Blade2 centrální holicí zóny a 2 postranní zastřihovače. Nástavec SkinGuard chrání pokožku před kontaktem s ostřím – oholí pohodlně dostatečně hladce, aby to skvěle vypadalo a zároveň bylo šetrné k pokožce.
Hlava s technologií 4D-Blade je navržena tak, aby vydržela ostrá až 6 měsíců*. Oboustranný nástavec umožňuje zastřihování směrem nahoru i dolů, takže strojek pracuje snadno a rychle. Braun Series XT5100 je 100% vodotěsný a umožňuje úpravu, jak chcete a kde chcete – s pěnou či gelem, nad umyvadlem nebo ve sprše. Díky štíhlému designu a protiskluzové rukojeti se s ním pracuje překvapivě snadno.   

Zastřihujte rychle a stejnoměrně   

Zastřihovat můžete směrem nahoru i dolů díky praktickému oboustrannému nástavci. Tento jednoduchý pohyb vám umožní rychlé zastřižení tak, jak vám nejvíce vyhovuje.

Tvarujte snadno, ale precizně

Hlava s technologií 4D-Blade a protiskluzová pogumovaná rukojeť vám umožní precizní úpravu. Tvarování bude přesné a kontrolované – získáte jistotu bez ohledu na úroveň vašich dovedností.    

Snadno, rychle a pohodlně každým tahem  
Pohodlné a bezpečné holení si můžete užít bez ohledu na úroveň svých dovedností. A to díky plně aktivované hlavě s technologií 4D-Blade, která obsahuje čtyři výkonné holicí prvky – vyvinou 450 pohybů za sekundu.

Pohodlná úprava těla

Použijte nástavec SkinGuard a upravujte si citlivé partie, jako jsou třísla, hrudník a podpaží, bezpečně. Nástavec ochrání vaši pokožku a holení tak bude šetrné. Vaše pokožka bude působit hladším dojmem.

Kontrola v problematických partiích   

S výkyvnou hlavicí Flex, která se přizpůsobí konturám vaší tváře, dosáhnete rychlých a přesných výsledků – oceníte zejména v problematických partiích. Holte se intuitivně: nahoru, dolů, zpět i dopředu.    

6měsíční odolnost   

Odolná hlava s technologií 4D-Blade je navržena tak, aby vydržela déle. Je vyrobena ze 100% nerezové oceli a vydrží holit až 6 měsíců* v kuse.

Zcela voděodolný     

Váš strojek Series X lze použít s pěnou či gelem, nad umyvadlem nebo ve sprše. Snadno se čistí pod tekoucí vodou, takže bude vyhovovat vašim hygienickým standardům.

Volba preferované délky

Požadovanou délku snadno zvolíte pomocí nasazovacích nástavců dostupných v délce 1, 2, 3 a 5 mm na obličej a 0 mm (SkinGuard) na tělo.

*při holení celého obličeje dvakrát týdně, individuální výsledky se mohou lišit


Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
31
avatar
Jan
Hledal jsem pomocníka na každodenní úpravu vousů pro různé délky a našel jsem. Dobře se drží v ruce a snadno se ovládá. Oholí vousy i tělo. Obsahuje mnoho nástavců na všechno, co si člověk může vymyslet. Cestovní vak je velkou výhodou. Nabíjení z elektriky, takže není potřeba měnit baterie. Pro mě super produkt.
klad Ovládání intuitivně
klad držení
klad množství nástavců
klad nabíjení
avatar
Venca
Od tohoto produktu jsem cekal více. Vypada velice hezky ale bouzel to je jen jeden z mala kladu. Strojek holí celkem slusne pokud jde o krátký porost ale i ten trva celkem dlouho oholit. Hlavice je příliš lehce ohebná a casto se překlapi na hranu. Dále pri delším holení se dost zahřívá. A pro rychlejším tahu se i zakousne lehce do kůže. Bohuzel jsem z tohoto strojku celkove trochu zklamaný.
klad hezký deisgn
klad holení krátších vousů
klad lehce ohebné
klad zahřívání
avatar
Lukáš
Veliké překvapení. Před časem jsem měl chvilku podobný typ zastřihovače od jiné firmy a díky špatným zkušenostem jsem byl k těmto typům zastřihovačů lehce skeptický, ale tenhle kousek dost mě překvapil. Všude se píše, že samotné oholení není úplně do hladka, ale osobně mi to naprosto dostačuje (Pravda, byl jsem dlouhá léta zvyklý na zastřihování vousů používat zastřihovače vlasů :-) ). Výdrž je úplně v pohodě. Nástavce vypadají, že vydrží. Nejlepší je za mě možnost celý strojek prostě opláchnout pod vodou. To je paráda.
klad Kompaktní rozměry
klad dlouhá reálná výdrž
klad obstojná kvalita oholení u tohoto typu zastřihovačů
avatar
Lukáš
Zastřihovač Braun Series XT5 můžu vřele doporučit. Je velice tichý a úprava vousu s ním jde velice snadno. Balení obsahuje 6 nástavců různých délek pro ideální úpravu vousů. Díky výkyvné hlavici se snadno dostane i do špatně přístupných míst na těle a odpadá nutnost vícekrát přejíždět dané místo, aby bylo dosaženo požadovaného efektu. Díky tvaru a pogumované rukojeti dobře padne do ruky a oceňuji i voděodolnost.
klad nástavce různých délek
klad výkyvná hlavice
klad oboustranné holení
klad voděodolnost
klad tichý
klad chybí pouzdro na uložení zastřihovače a příslušenství
příloha
avatar
Tomáš
BRAUN Series X XT5100, novinka v mém portfoliu výrobků, které používám pro úpravu svého zevnějšku. Po 14 dnech používání bych vyzdvihl zejména design - luxusní vzhled výrobku a přitom perfektně padnoucí do ruky, a také velký výkon, kdy naprosto bez kompromisů zastřihuje a holí při prvním tahu po vousech, ať krátkých nebo dlouhých. Doporučuji výrobek všem mužům, kterým záleží na svém dokonalém zevnějšku.
klad Design
klad Jednoduché použití
klad Kvalita oholení
klad Kvalita zastřižení
klad Doba nabíjení
příloha
avatar
Ondřej
Strojek Braun Xt5100 mě zaujal svým vzhledem a váhou. Velká výhoda je vodeodolnost a nástavec 0mm. Je skvěle padnoucí do ruky a použít se dá doslova na všechny části těla. Strojek mám zatím krátce ale mohu jen doporučit Jediné co bych strojku vytkl je velká a nepraktická nabíječka.
klad Design
klad Hmotnost
klad Přesnost střihu
klad Počet nástavců
klad Nabíječka
příloha
avatar
Martin
Strojek je dost podobný konkurenčním zařízením, nicméně lehce zaostává kvalitou zpracování a přesností břitu. Dané nástavce fungují tak, jak mají. Pouze nástavec na tělo je trošku obtížnější na použití a musel jsem holit bez něj. Doufám, že další verze tohoto přístroje tyto nešvary odstraní.
klad Balení
klad Výdrž baterie
klad Vodotěsnost
klad Příjemný materiál
klad Kvalita zpracování
klad Tvar břitu
klad Nástavec na tělo

Přílohy

FullSizeRender.mov
avatar
Marek
Nástavec na 0mm oholí doslova na kůži. Pokud máte problémy s podrážděním pokožky po holení, tohle bude příjemná změna, protože tenhle nedráždí vůbec. Holení působí bezpečně, nástavce drží pevně, nekývají se. Vynachválit prostě musím ten na 0mm. Ten je totiž podle mě hlavní důvod, proč to koupit. Na jedno nabití oholíte všecko a pokud ne, tak jste pěkní chlupáči. Tohle je spíš rychlovka, když chcete něco s minimální údržbou, malými rozměry, rychle zarovnat nějaký ten vous či dva. Pokud máte chlupů dva hektary, tak radši zvolte něco silnějšího. Je ale fakt že s trochou trpělivosti a času i s tímhle oholíte dost. Nástavec na 5mm po rozbalení zahoďte nebo věnujte někomu, kdo má jemné vousky, třeba manželce, protože ty moje to ignorovalo. Na tohle to podle mě ale vůbec není, hlavní tu jsou ty krátké nástavcce. Strojek si nekupujte s tím, že bude dokonalý. Takový vyjde 5x dráž a ani tak nemusíte být spokojení. Za tuhle cenu dostanete přesně to na co je určený a co jsem popsal výš.
klad nástavec 0mm
klad rozměry
klad voděodolnost
klad hmotnost
klad přesnost holení
klad údržba
klad nedráždí pokožku
klad doba nabíjení
klad nástavec 5mm
příloha příloha příloha
avatar
Michal
Holící strojek mě překvapil svou velikostí. Je to takový kompromis mezi klasickým zastřihovačem a žiletkovým strojkem. Balení obsahuje množství nástavců, takže si vybere každý. Já si pro úpravu vousů vybral nástavec 3mm, což se skvěle hodí na zastřihnutí bradky a pak zastřižení jsem dokončil bez nástavce. Není to do hladka jako s žiletkou, ale pro úpravu vousů to úplně stačí. Skvělá věc, že jde oholit oběma směry a výkyvná hlavice, která skvěle kopíruje. Oceňuji i ochrannou krytku, takže je vhodný na cestování,ikdyž pevné pouzdro by asi bylo lepší. Za mě je to určitě dobrá volba.
klad Velikost
klad Výkyvná hlavice
klad Množství nástavců
klad Holení oběma směry
klad Ochranná krytka
klad Absence cestovního pouzdra
příloha
avatar
Petr
Zastřihovač BRAUN Series X XT5100 mě mile překvapil svým výkonem a výdrží baterie. Má hezký design a je plně omyvatelný. Díky tomu, že je z velké části pogumovaný, tak dobře drží v ruce. Další plus je, že zastřihovač má také oboustranný břit. Malé mínus je pro mě absence cestovního pouzdra, ale to se dá vždy dokoupit.
klad Výkon
klad Voděodolnost
klad Design
klad Počet nástavců
klad V balení by mohl být i cestovní pouzdro
avatar
Lukáš
Měl jsem možnost vyzkoušet zastřihovač Braun a jsem velice mile překvapen jak výborně funguje. Baterie má velkou výdrž a tak se nemusí často nabíjet. Velice dobře zastřihuje a má několik nástavců. Je voděodolný a dobře oholí i jiné části těla. Dobře kopíruje kůži a tak přesněji zastřihuje. Rozhodně doporučuji.
klad voděodolný
klad nástavce
klad 4d
klad rychlost
klad přesnost
klad nic
příloha příloha příloha příloha
avatar
Antonín
Zastřihovač BRAUN Series X XT5100 je velmi kvalitní.Zároveň musím říci,že oproti mému starému zastřihovači jiné značky,se mi na něm líbí zejména možnost použití pod vodou.Nástavce se dají jednoduše vyměnit a každý si tak vybere svoji ideální délku. Po holení sem nepocítil ani náznak podražděné pokožky,s tím sem dříve měl docela problém.Zastřihovač sem zatím nemusel nabíjet,takže i co se týče baterie,tak vydrží dlouho.Design vypadá velmi pěkně a moderně a celkově je zastřihovač lehoučký.Hodí se i na delší cesty.Díký jeho velikosti, ho můžete dát kamkoliv a nezabere vám žádné místo.
klad výdrž baterie
klad voděodolnost
klad tichost
klad design
klad mnoho nástavců
klad zatím nic
avatar
Míra
Velmi malý, lehký a kompaktní zastřihovač. Skvěle padne do ruky, velmi dobré je i samotné čištění. Umí i velmi dobře tvarovat, skvěle se hodí i na tělo. Pokožku mám vždy prakticky bez podráždění i při holení na sucho. Součást balení je i 5 nástavců, díky kterým si můžete zvolit délku zastřižení vašich vousů.
klad pohodlné držení
klad snadné čištění
klad kvalitní oholení
klad až 8 hodin výdrž na 1 nabití
klad 4+1 nástavec
příloha příloha příloha
avatar
Petr
Design strojku je vcelku příjemný!Ovládání jednoduché a výdrž baterie slušná! Co se týče kvality, tak vše zatím drží jak má.Strojek mám krátce, ale celkem se s ním dá pracovat! Používám jen na holení, což v jádru stačí! Na ostříhání vlsu bych si netroufl
klad Váha strojku
klad Příjemný tvar
klad Dobře padne do ruky
klad Slušná výdrž baterie
klad Nevhodné na holení za mokrá, rychle se zanese hlavice
klad Celkem vysoká cena oproti výkonu
avatar
Petr
Strojek neboli zastřihovač BRAUN Series X XT5100 překvapil mé očekávání. V balení jsem naleznul nabíječku, samotný zastříhovač, který je velmi jednoduchý na používání. Dále obsahem balení byly nástavce (5-0), které jsem všechny vyzkoušel, abych si mohl vybral na příští zastříhnutí danou velikost, které je pro mě ideální. Já osobně budu používat nejčastěji nástavec vel. 3. Veškeré nástavce se velmi dobře dávají na holící čepel. Na tělo je nástavce 0, kterým jsem pohodlně mohl zastřihnout zbytek těla. Po samotném použití jsem holící čepel opláchnul vodou. Na čepel je pak "krytka". Samotný strojek je voděodolný, takže veškerá manipulace s ním je velmi jednoduchá a bez žádného omezení. Strojek jsem již použil 3x a baterie se mi ještě ani nevybila, takže je ideální na cestování. Jediné, co mi v balení chybělo, tak cestovní pouzdro na strojek, ale to je pouze individuální.
klad Desing
klad Voděodolný
klad Mnoho přídavných nástavců
klad Velikost
klad Rychlé nabíjení
klad Rychlá údržba
klad Velmi dobrá manipulace
klad Cestovní pouzdro
příloha
avatar
Pavel
Zastřihovač je pro mne příjemné překvapení co se týká zpracování a komfortu obsluhy. Přístroj v provozu je velmi tichý, lehký s pogumovaným tělem - příjemně se ovládá. Oceňuji "nulový" nástavec pro holení ochlupení (samozřejmě nepoužitelné pro vousy). Naopak mi chybí jakékoliv cestovní pouzdro, nebo alespoň pouzdro pro nástavce, které působí velmi křehce. Naopak krycí pouzdro pro samotný břit nedává smysl (když není přepravní box). Oceňuji rychlost nabíjení, nicméně jako krok zpět vidím napájecí adaptér s pevnou šňůrou (konkurenční produkty mají USB A konektor), což zbytečně omezuje cestování např. do US. Vlastní výkyvná hlavice je velmi komfortní v případě zastřihávání s nástavcem, avšak při holení bez nástavce je příliš měkká a tudíž je třeba větší pečlivost při holení tváří. Samotná živostnost hlavice je výrobcem doporučována každého půl roku - opět proti konkurenci příliš často.
klad pogumované tělo přístroje
klad provozní hlučnost (tichý)
klad přítomnost "nulového" nástavce
klad rychlé nabíjení
klad adaptér s pevnou napájecí šňůrou
klad relativně měkká pružnost hlavice
klad životnost holící hlavice
klad chybí cestovní pouzdro
příloha
avatar
Tomáš
Zastřihovač BRAUN Series X XT5100 je velmi dobře zpracovaný a má opravdu malé rozměry. Hlavice dobře kopíruje tvář, ale jen bez nástavců. Vyzkoušel jsem všechny nástavce a mají stejný problém - rychle se zanesou a je potřeba je vyčistit teprve až pak pokračovat v holení. Díky voděodolnosti se dá strojek rychle vyčistit.
klad kompaktní rozměry
klad dlouhá výdrž baterie
klad dobré zpracování
klad špatně použitelné nástavce
příloha
avatar
Tomas
Parádní zastřihovač na vousy a celé tělo. Pro muže , kteri si upravuji vousy každý den jako já, je to ideální pomocník. Za mě super začištění kontur, nastavitelná délka strniště, díky několika nástavcům, které jsou v balení. Výhoda je, že lze používat i ve sprše. Mužů jen doporučit.
klad Voděodolnost
klad Oboustranný břit
klad Vydrž baterie
klad Nedráždí pokožku
klad Design
klad Nástavce
avatar
Daniel
Se zastřihovačem jsem velice spokojený, používání je snadnější a preciznější než s žiletkami. Navíc krásně vypadá a má dostatečné množství nástavců. Za mě absolutní spokojenost. Použití na tělo je také perfektní a zcela bezpečné a to jak na sucho, tak na mokro.
klad Manipulace
klad Ovládání
klad Design
klad Kvalita zpracování
klad Dlouhá výdrž na jedno nabití
klad Příslušenství
klad Použití na tělo
klad Uvítal bych cestovní obal
avatar
Lukáš
Strojek je super, do ruky na uchopení akorát. Pogumovaná část předejde klouzání, i když je strojek mokrý po čištění. Chvilku trvalo než jsem pochopil jak se strojkem zacházet, ale to je o zvyku. Jinak holí celkem rychle. Což je výhoda když se spěchá. Nástavce se sundavají a nasazují bez problémů a velikosti jsou dostačující. Takže si vybere každý. Na tělo se dá použít taky bez problemu se speciálním nástavcem proti pořezání.
klad Rychlost oholení
klad Design
klad Možná chybí, holitko na chloupky v nose ;)
příloha příloha
Zobrazit více recenzí