Testovali jsme mobilní aplikaci Adiquit s komplexní podporou odvykání. Jak byli testeři spokojení? 

image
otestováno
Počet recenzí
7
jak jste hodnotili
5
2x
4
2x
3
3x
2
1
doporučuje
57 %
Testováno v období
od 30. 9. 2020
do 15. 11. 2020


Chcete skončit s kouřením jednou pro vždy? Pak je Adiquit ta správná volba! 

ccFYuncQk-2LD11G87iQhZVY2_MOkmbNYQIKSxaSrULoKdJajKb6VukqAYG6nkEZdLz-Undmc0MFHLqw60RuFr7_kji76VYJwT7KbzSP0eejuo95zWN2mm5HdidvztskijdWiaY

Adiquit je jediná aplikace založená na vědeckých poznatcích a skutečné klinické praxi. Virtuální terapeut odborně provází kuřáka procesem odvykání a pomáhá mu s překonáním abstinenčních příznaků.

Adiquit vyvinul mezinárodní tým předních odborníků na léčbu závislostí z Evropy a USA. Adiquit vychází z komplexní odborné podpory kuřáka, která se běžně používá v terapeutické praxi.

Podle klinické studie je úspěšnost odvykání s aplikací Adiquit až 6x vyšší než při pokusech přestat kouřit bez odborné pomoci. S Adiquitem šetříte čas - máte odbornou podporu neustále po ruce.

Kouření je závislost a odvykání bolí. Za většinu neúspěšných pokusů může nedostatek informací o principu závislosti a nedostatečná příprava. Důkladná příprava a odborná podpora jsou proto při odvykání zcela klíčové.

Adiquit je odborník na cigarety, ale upozorňuje i na ostatní tabákové a nikotinové produkty.

Jak Adiquit funguje a proč dosahuje tak skvělých výsledků?   

  • Přizpůsobuje terapii Vašim individuálním potřebám.
  • Program začíná 10 denní přípravou, následuje 6 týdenní odvykací terapie.
  • Každý den vedete krátký dialog s virtuálním adiktologem.
  • Podporuje Vás na začátku i v průběhu odvykání.
  • Inspiruje Vás a motivuje k dosažení Vašeho cíle stát se nekuřákem.
  • Po ruce je rychlá pomoc při akutní chuti na cigaretu.
  • Adiquit Vás nenechá na holičkách, když si znovu zapálíte.
  • Poskytuje přehled Vašich úspěchů a pokroků.
  • Radí Vám s doplňkovou léčbou.

Adiquit záměrně neobsahuje žádnou reklamu, která by Vás dráždila a rozptylovala od Vašeho odvykání.

Za vývojem aplikace Adiquit stojí dlouhá léta výzkumu a klinické praxe. Adiquit je ta nejúčinnější pomoc, který je na trhu k dispozici, v kombinaci s nikotinovými náhražkami a farmakoterapií dosáhnete maximálního možného efektu - proto není zdarma.

Plnou verzi aplikace bez reklam a dalších poplatků můžete mít za cenu výrazně nižší než je průměrná měsíční útrata za cigarety.

Více informací o aplikaci, jejích tvůrcích a postupech odvykání najdete na www.adiquit.cz.


Každý den bez cigarety se počítá - stáhnete si Adiquit hned.

 

Hodnocení
7
avatar
Lumír
Aplikace adiquit je hezky graficky zpracovaná. Bavili mě veškeré informace. Aplikace s vámi často komunikuje, takže máte pocit, že na to nejste sám. Bohužel se mi nepodařilo přestat kouřit ikdyž aplikace měla dobré důvody, ale pro mě je dobré asi najít opravdového osobního specialistu.
klad grafika, časté upomínky
klad není pro mě
avatar
Jirka
pro mě podprůměrná aplikace, která není dotažená do konce. Trochu mě to mrzelo, těšil jsem se, že řestanu, ale na jednu stranu přeci to je vše stejně o mě. Aplikace ma velmi zajímavé informace se kterými musím souhlasit, bohužel. Mě moc nepomohla, neznamená, že nepomůže ostatním.
klad užitečné informace
klad nepomohla mi
avatar
Lukáš
Aplikace je dobře navržena a je jednoduchá, každopádně je jednoduché ji jaksi obejít. Co tedy aplikace postrádá je nastavení času upozornění, nebo jsem jej nenašel a stávalo se, že aplikace začala upozorňovat i v době, kdy se to vůbec nehodilo. Pomoc s odvykáním je z mého hlediska jen a jen na Vás a aplikace nijak nepomůže. Pokud nekdo chce opravdu přestat, pak aplikace je jen a jen podpůrná a stejně to chce další, jako třeba náplasti nebo žvýkačky a pod.
klad Vzhled aplikace
klad Prehlednost
klad Intuitivní ovladani
klad Postrádá nastavení upozprneni
klad Svým způsobem otravoval i v nevhodnou dobu
avatar
Jaroslav
Ahoj. Na úvod nekourim 4 tydny. App ti pomůže, ale každopádně to hlavní si musíš udělat sam v hlavě ty, co se chceš stát nekuřákem. Přišel jsem k app náhodou a neměl jsem v sobe tak silně odhodlání prestat. Musíš hlavně upřímně a odpovědné s hlubokym presvedcenim odpovídat na otazky to se ti pak vrati, a pomůže. Jseš to hlavne ty kdo rozhoduje.
klad Pomocnou ruku si děláš sám, pokud zvolíš upřímný přístup pak se ti to vrátí.
klad Ggrafika by mohla být lepší.
avatar
Petr
Adiquit je skvělá aplikace, která Vám opravdu pomůže přestat kouřit. Virtuální Adam je skvělý pomocník a krok za krokem Vás připraví na velký den D, kdy si zapálite poslední cigaretu. Jsem s aplikací velice spokojen, díky ní se mi konečně povedlo přestat kouřit.
klad design
klad jednoduchost
klad virtuální pomocník
klad cena
avatar
Radovan
Priznám sa, s takouto podporu pri odvykaní sa od fajčenia som ešte nezažil. Virtuálny priateľ a sprievodca ťa prostredníctvom aplikácie prevádza ťažkými dňami odvykania sa od tohto zlozvyku. Píše ti vždy ráno rady, motivačne ťa posúva kúsok ďalej a večer ťa opäť skontroluje, či si si preda len nezapálil cigaretku.Ide o psychologicko-motivačný spôsob, ako prestať fajčiť. Ak sa vám ešte stále nepodarilo prestať fajčiť, skúste túto aplikáciu, je to zaujímavý a odlišný spôsob.
klad motivácia
klad alternatíva k zaužívaným veciam
klad reaguješ vtedy, keď máš čas a chuť
klad podpora ďalších troch motivátorov
klad často sa opakovali už známe témy spred pár dní
avatar
Richard
Aplikace mě jednoduše přiměla skoncovat s kouřením. Sérií připomínání, terapií a snadných kroků jsem dosáhl tíženého výsledku. Jsem velice rád, že jsem našel konečně "berličku" která mě pomohla. Uvidíme však časem jak to bude :)
klad jednoduché
klad intuitivní
klad nekouřím
klad nevím