Skoncujte s kouřením navždy! Otestujte mobilní aplikaci Adiquit s komplexní podporou odvykání ZCELA ZDARMA, včetně konzultace s profesionálními adiktology

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
100
konec přihlašování
21. 9.
22:00
konec testování
31. 10. 2020

Koho hledáme

Hledáme 100 testerů ve věku 25 až do 60 let, kteří otestují mobilní aplikaci Adiquit na odvykání kouření založenou na vědeckých poznatcích a skutečné klinické praxi. Své hodnocení budete sdílet zde na webu, na svých sociálních sítích (lze využít i sítě Adiquit) a obchodech s aplikacemi Google nebo Apple.  

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře napište, zda kouříte klasické cigarety a jestli už jste s odvykáním začali, nebo jste zkoušeli přestat někdy v minulosti. Pokud případně spolupracujete s výrobci tabáku, alkoholu nebo provozovateli hazardních her, také to prosím uveďte do přihlašovacího komentáře.

Redakce ze všech komentářů vybere prvních 100 přihlášených testerů, kteří dostanou unikátní kód na stažení aplikace ZCELA ZDARMA a voucher na sadu potravinových doplňků, které vám pomohou odvykání lépe zvládat. 

Kromě toho ty nejaktivnější testery se zveřejněnými recenzemi odměníme osobní konzultací zdarma s adiktologem. 


Chcete skončit s kouřením jednou pro vždy? Pak je Adiquit ta správná volba! 

ccFYuncQk-2LD11G87iQhZVY2_MOkmbNYQIKSxaSrULoKdJajKb6VukqAYG6nkEZdLz-Undmc0MFHLqw60RuFr7_kji76VYJwT7KbzSP0eejuo95zWN2mm5HdidvztskijdWiaY

Adiquit je jediná aplikace založená na vědeckých poznatcích a skutečné klinické praxi. Virtuální terapeut odborně provází kuřáka procesem odvykání a pomáhá mu s překonáním abstinenčních příznaků.

Adiquit vyvinul mezinárodní tým předních odborníků na léčbu závislostí z Evropy a USA. Adiquit vychází z komplexní odborné podpory kuřáka, která se běžně používá v terapeutické praxi.

Podle klinické studie je úspěšnost odvykání s aplikací Adiquit až 6x vyšší než při pokusech přestat kouřit bez odborné pomoci. S Adiquitem šetříte čas - máte odbornou podporu neustále po ruce.

Kouření je závislost a odvykání bolí. Za většinu neúspěšných pokusů může nedostatek informací o principu závislosti a nedostatečná příprava. Důkladná příprava a odborná podpora jsou proto při odvykání zcela klíčové.

Adiquit je odborník na cigarety, ale upozorňuje i na ostatní tabákové a nikotinové produkty.

Jak Adiquit funguje a proč dosahuje tak skvělých výsledků?   

  • Přizpůsobuje terapii Vašim individuálním potřebám.
  • Program začíná 10 denní přípravou, následuje 6 týdenní odvykací terapie.
  • Každý den vedete krátký dialog s virtuálním adiktologem.
  • Podporuje Vás na začátku i v průběhu odvykání.
  • Inspiruje Vás a motivuje k dosažení Vašeho cíle stát se nekuřákem.
  • Po ruce je rychlá pomoc při akutní chuti na cigaretu.
  • Adiquit Vás nenechá na holičkách, když si znovu zapálíte.
  • Poskytuje přehled Vašich úspěchů a pokroků.
  • Radí Vám s doplňkovou léčbou.

Adiquit záměrně neobsahuje žádnou reklamu, která by Vás dráždila a rozptylovala od Vašeho odvykání.

Za vývojem aplikace Adiquit stojí dlouhá léta výzkumu a klinické praxe. Adiquit je ta nejúčinnější pomoc, který je na trhu k dispozici, v kombinaci s nikotinovými náhražkami a farmakoterapií dosáhnete maximálního možného efektu - proto není zdarma.

Plnou verzi aplikace bez reklam a dalších poplatků můžete mít za cenu výrazně nižší než je průměrná měsíční útrata za cigarety.

Více informací o aplikaci, jejích tvůrcích a postupech odvykání najdete na www.adiquit.cz.


Každý den bez cigarety se počítá - stáhnete si Adiquit hned.